neděle 9. června 2013

Vyhodnocení anktery a další článkyVyhodnocení ankety

Děkuji všem za účast v anketě. Na obrázku vidíte výsledky. Z požadovaných článků už vyšel článek o money managementu. Další požadované téma jsou kalendářní spready a video návody.

V současné době provádím korekturu Seriálu pro začátečníky, ve které jsem objevil řadu překlepů. Díky za trpělivost těm, kteří to přečetli.

Potěšil mě zájem o kalendářní spready, ke kterým se tedy znovu vrátíme a připravím i nějaký video návod, např. na otevření kalendářního spreadu.

Pokud vás něco zajímá, pište nebo emailujte, hlavní důvod menší frekvence článků je daná tím, že jsem vyčerpal to hlavní co jsem měl na srdci, tj. úvod do opcí.Zhodhocení blogu
Můj původní plán podělit se o zkušenosti s pronikáním do světa opčního obchodování je hotový. Blog si získal malé publikum, z kterého mám radost a plánuji do budoucna cca jednou za měsíc přinést nový článek nebo video.  Kromě necelých 1000 unikátních návštěvníků z Čech a Slovenska zdravím také cca 10 návštěvníků z Ruska, Brazílie a Indonésie :) a všem děkuji za téměř 3000 zhlédnutých stránek.

Anglický blog
V létě se chystám přeložit Úvod do obchodování do angličtiny a další rok pracovat na anglickém blogu, tj. překládat publikované a především tvořit obsah v angličtině. V létě 2014 potom experiment vyhodnotím a uvidíme kam dál.Žádné komentáře:

Okomentovat